SKU: P8932-54D UPC: 4044709493233 Alias: P8932 D
(55% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8932-54D
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8932-54D
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Grey
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
54.0 mm