SKU: RNB3051-G-789-51 UPC: 716736697833
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3051-G-789-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB3051-G-789-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Lilac
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm