SKU: SP0069-20Z-61 UPC: 889214367808
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Men's Sunglasses, SP0069-20Z-61
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP0069-20Z-61
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Violet Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm