SKU: GU2566-084-49 UPC: 664689791866
Sale price LE 458.00 EGP
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU2566-084-49
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GU2566-084-49
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm