SKU: RNB3068-G-09Q-52 UPC: 716736984247
List Price: LE 11,168.00 EGP
Sale price LE 1,716.00 EGP
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3068-G-09Q-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB3068-G-09Q-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm