SKU: RNB5021-S-KB7-50 UPC: 716736133324
List Price: LE 13,561.00 EGP
Sale price LE 2,287.00 EGP
(83% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5021-S-KB7-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB5021-S-KB7-50
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm