SKU: TBX415-52-03AF UPC: 198218207653
List Price: LE 27,238.00 EGP
Sale price LE 2,860.00 EGP
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX415-52-03AF
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TBX415-52-03AF
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm