SKU: SP0023-02C-58 UPC: 889214225160
(60% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Men's Sunglasses, SP0023-02C-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP0023-02C-58
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens width
58.0 mm