SKU: HC8377U-57753C-55 UPC: 725125399913
(60% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Coach, Women's Sunglasses, HC8377U-57753C-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
HC8377U-57753C-55
Brand Name
Coach
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Caramel Snow Tortoise Gradient
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm