SKU: GF5042-70B-57 UPC: 889214025173
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Unisex Sunglasses, GF5042-70B-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GF5042-70B-57
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Matte Bordeaux
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Pilot
Lens color
Grey
Lens width
57.0 mm