SKU: SP0013-01A-62 UPC: 889214171719
(78% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Women's Sunglasses, SP0013-01A-62
SKU
SP0013-01A-62
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Oval
Lens color
Grey
Lens width
62.0 mm