SKU: RNB3038-G-YIB-54 UPC: 716736306247
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3038-G-YIB-54
SKU
RNB3038-G-YIB-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pearled Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm