SKU: RNB3070-G-KB7-55 UPC: 716736985770
(81% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3070-G-KB7-55
SKU
RNB3070-G-KB7-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm