SKU: RNB3071-F45-53 UPC: 716736986142
(83% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3071-F45-53
SKU
RNB3071-F45-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Beige Brown
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
53.0 mm