SKU: RNB3079-G-LRQ-53 UPC: 197737044831
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3079-G-LRQ-53
SKU
RNB3079-G-LRQ-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Shaded Brown Rose Gold
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens width
53.0 mm