SKU: RNB7051-G-TZ2-54 UPC: 716736791036
(84% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7051-G-TZ2-54
SKU
RNB7051-G-TZ2-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Dark Ruthenium
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens width
54.0 mm