SKU: DB7096-807-53 UPC: 827886011674
(80% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB7096-807-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
DB7096-807-53
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Browbar
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm