SKU: SF9487-650GLD UPC: 751286347012
(78% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 65.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fila, Unisex Sunglasses, SF9487-650GLD
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SF9487-650GLD
Brand Name
Fila
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Blue Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
65.0 mm