SKU: P8922-59C UPC: 4044709498290 Alias: P8922 C
(66% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8922-59C
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8922-59C
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Grey
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm