SKU: LO731S-610-54 UPC: 886895590174
(76% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO731S-610-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO731S-610-54
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Rose
Detailed lens color
Pink Gradient
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm