SKU: RNB5050-G-S-PEF-51 UPC: 716736794914
(77% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5050-G-S-PEF-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB5050-G-S-PEF-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Gold Green
Detailed lens color
Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm