SKU: L2966-275-50 UPC: 886895663236
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Lacoste, Men's Opticals, L2966-275-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
L2966-275-50
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Striped Khaki
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm