SKU: P8923-62A UPC: 4044709510022 Alias: P8923 A
(61% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8923-62A
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8923-62A
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
62.0 mm