SKU: SMTLA-QUINCY-50 UPC: 716737833711
(93% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Quincy, Women's Opticals, SMTLA-QUINCY-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SMTLA-QUINCY-50
Brand Name
Smith Optics
Collection
Quincy
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm