SKU: FT5978-B-001-56 UPC: 889214522436
(71% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Fashion, Men's Opticals, FT5978-B-001-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
FT5978-B-001-56
Brand Name
Tom Ford
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm