SKU: VE2166-12528G-41 UPC: 8053672469417
(55% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 41.0 mm
  • Bridge Width: 141.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Women's Sunglasses, VE2166-12528G-41
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VE2166-12528G-41
Brand Name
Versace
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
141.0 mm
Detailed frame color
Pale Gold
Detailed lens color
Light Grey Gradient Dark Blue
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
41.0 mm