SKU: MMI0097-807-53 UPC: 716736718170
(78% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, M Missoni, Women's Opticals, MMI0097-807-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MMI0097-807-53
Brand Name
Missoni
Collection
M Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm