SKU: SP0091-02L-55 UPC: 889214486455
(35% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, SP0091-02L-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP0091-02L-55
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Roviex Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Red
Lens width
55.0 mm