SKU: DB1084-05K-51 UPC: 716736692173
(76% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB1084-05K-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
DB1084-05K-51
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black Striped Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm