SKU: MIS0061-KB7-54 UPC: 716736384399
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Opticals, MIS0061-KB7-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MIS0061-KB7-54
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm