SKU: VPP016M540700 UPC: 190605368473
List Price: 1,917.00 GTQ
Sale price 908.00 GTQ
(52% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP016M540700
SKU
VPP016M540700
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm