SKU: VPP035S570579 UPC: 190605358832
List Price: 1,485.00 GTQ
Sale price 825.00 GTQ
(44% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP035S570579
SKU
VPP035S570579
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Silver
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
57.0 mm