SKU: VPP060V490AHU UPC: 190605427125
List Price: 2,734.00 GTQ
Sale price 891.00 GTQ
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP060V490AHU
SKU
VPP060V490AHU
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey Crystal Melange
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens width
49.0 mm