SKU: RNB1020-S-009Q-54 UPC: 716736431505
List Price: 1,964.00 GTQ
Sale price 330.00 GTQ
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1020-S-009Q-54
SKU
RNB1020-S-009Q-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens width
54.0 mm