SKU: RNB3063-G-1ED-52 UPC: 716736790763
List Price: 2,004.00 GTQ
Sale price 207.00 GTQ
(89% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3063-G-1ED-52
SKU
RNB3063-G-1ED-52
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Green
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
52.0 mm