SKU: RNB3076-G-BMC-54 UPC: 197737044336
List Price: 1,768.00 GTQ
Sale price 207.00 GTQ
(88% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3076-G-BMC-54
SKU
RNB3076-G-BMC-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Green Violet
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
54.0 mm