SKU: VTU024560531 UPC: 751286354096
List Price: 1,065.00 GTQ
Sale price 248.00 GTQ
(76% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU024560531
SKU
VTU024560531
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Blue
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
56.0 mm