SKU: SPP119M5807BE UPC: 190605477533
(75% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Philipp Plein, Unisex Sunglasses, SPP119M5807BE
SKU
SPP119M5807BE
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Fuschia
Detailed lens color
Grey
Frame color
Purple
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm