SKU: RNB3019-RHL-51 UPC: 716736136585
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3019-RHL-51
SKU
RNB3019-RHL-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
51.0 mm