SKU: RNB3028-6K3-55 UPC: 716736425313
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3028-6K3-55
SKU
RNB3028-6K3-55
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Burgundy Gold
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
55.0 mm