SKU: RNB3048-38I-51 UPC: 716736795652
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3048-38I-51
SKU
RNB3048-38I-51
Arm length
135.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue Horn
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
51.0 mm