SKU: RNB3055-V43-51 UPC: 827886036622
(90% Off)
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3055-V43-51
SKU
RNB3055-V43-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue Violet Horn
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
51.0 mm