SKU: RNB3066-UCN-54 UPC: 716736855202
(87% Off)
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3066-UCN-54
SKU
RNB3066-UCN-54
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Horn
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
54.0 mm