SKU: RNB3078-73N-52 UPC: 197737044749
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3078-73N-52
SKU
RNB3078-73N-52
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Pearled Violet
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens width
52.0 mm