SKU: RNB6005-S-VK6-57 UPC: 197737030490
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB6005-S-VK6-57
SKU
RNB6005-S-VK6-57
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Lens color
Grey
Lens width
57.0 mm