SKU: RNB7052-KB7-51 UPC: 716736790978
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7052-KB7-51
SKU
RNB7052-KB7-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey
Frame color
Grey
Lens width
51.0 mm