SKU: RNB8001-KB7-51 UPC: 716736428543
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8001-KB7-51
SKU
RNB8001-KB7-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed lens color
Demo Lens
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm