SKU: VTU017-540531 UPC: 751286353907
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU017-540531
SKU
VTU017-540531
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Silver
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens width
54.0 mm