SKU: LV1029-0807-24 UPC: 716736421186
List Price: L 3,287.00 HNL
Sale price L 432.00 HNL
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Levi's, Fashion, Men's Opticals, LV1029-0807-24
SKU
LV1029-0807-24
Brand Name
Levi's
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm