SKU: MARC643-807-55 UPC: 827886029181
List Price: L 4,794.00 HNL
Sale price L 1,294.00 HNL
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Men's Opticals, MARC643-807-55
SKU
MARC643-807-55
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm